Zegar na podczerwień Wifi mała kamera Mini kamera IP wideo Audio nagrywarka dvd noktowizor bezpieczeństwo w domu mikrokamera P2P Oculta SQ.

Availability: In stock

US $19.58

Tanie i rabaty Zegar na podczerwień Wifi mała kamera Mini kamera IP wideo Audio nagrywarka dvd noktowizor bezpieczeństwo w domu mikrokamera P2P Oculta SQ Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

Modname ckeditor =Uwaga: 1. Jakość aparatu może być w kolorze białym i czarnym, proszę o tym wiedzieć, zwykle radzimy zabrać aparat na zewnątrz, a następnie zabrać go do środka, zwykle będzie dobrze! 2. Istnieją dwa rodzaje kamer, są one takie same, z wyjątkiem kształtu!!
Cechy:

1.[Mini kamera w zegarze]: HD 1080P kamera Wifi Alarm zegar detekcja ruchu/nagrywania w pętlę domu kamery monitorujące

 2.[HD App wideo w czasie rzeczywistym]: Rozdzielczość wideo w czasie rzeczywistym wynosi do 1080P i jest regulowana do niskich poziomów, aby dostosować jakość Wi-Fi; Po prostu snapshoot i nagrywaj wideo w smartfonie podczas oglądania wideo w czasie rzeczywistym w celu przyszłej recenzji 3.[zdalne oglądanie i odtwarzanie wideo]: Po sieci kamer, może obsługiwać wiele urządzeń zdalnego oglądania online w tym samym czasie, obsługuje IOS i aplikacja na androida, XP, Win7. 4.[wykrywanie ruchu i powiadomienie o alarmie]: Po włączeniu wykrywania ruchu aplikacja wyśle powiadomienie o alarmie do urządzenia monitorującego, gdy kamera WIFI wykryje ruch. 5.[nagrywania w pętlę]:Włóż karta Micro SD w gnieździe, zasilać go na, aparat będzie rozpocznie nagrywanie automatycznie. Można włożyć karta Micro SD, nagrać wideo i zapisać na karta Micro SD, obsługuje 128GB karta Micro SD w max (brak w zestawie); Automatycznie uruchamia kamera z funkcją nagrywania w pętli (24 godziny). 6. [tryb Hot Spot WIFI]Po włączeniu zasilania kamery i zobaczyć migające diody LED, co oznacza, że aparat jest emitujące sygnał WiFi.Urządzenie znajduje się na liście WiFi telefonu możliwych połączeń WiFi.Po prostu łączysz się z nim i zaczniesz oglądać pokaz aparatu w telefonie!Po podłączeniu w ten sposób możesz wyświetlić kanał w telefonie w zasięgu 10 metrów (33 stopy). 7. [tryb zdalnego sterowania]W oparciu o tryb WLAN, zmień ustawienie połączenia WiFi urządzenia w aplikacji na router bezprzewodowy 2.4GHz,Po udanej konfiguracji można zobaczyć obraz w czasie rzeczywistym zdalnie, gdy jesteś daleko w dowolnym miejscu(Upewnij się, że sieć 4G telefonu działa lub podłącz telefon do innego routera przez WiFi).Zastosowanie nadzoru-inteligentne monitorowanie domu, biura lub innych pomieszczeń.Lub za pomocą aparatu jako niania elektroniczna baby monitor, niania kamery, monitor dla zwierząt domowych, aby upewnić się, że wszystko są bezpieczne i zdrowe w swoim się o nas troszczy.Nagrywanie wideo/nagrywanie spotkań 8.[Night vision] Zadaj pytanie nakrycie na ambonę zrealizowane: Nagrywanie wideo w czasie rzeczywistymKompletny cyfrowy funkcja zegaraWifi IP funkcja sieciWsparcie smartfon Tablet pilot aplikacji przeglądanie i sterowanieWsparcie detektyw ruchu nagrywaniaObsługa karty TF 128GB (brak w zestawie) w Max, nagrywanie cykluObsługa nagrywania i ładowania w tym samym czasieRozdzielczość wideo: 1920x1080PAlarm wykrywania ruchuAkumulator wbudowany, obsługuje nagrywanie i ładowanie w tym samym czasie. Pakowanie: Kamera z zegarem * 1Kabel do transmisji danych * 1Bateria * 1Instrukcja obsługi * 1 

Uwaga:

Ten aparat nie ma wbudowanej pamięci. Jeśli chcesz lepiej zapisać zawartość aparatu lub nagrać informacje. Użyj oryginalnej karty pamięci 8G-64G. W celu zapewnienia normalnego korzystania z mini kamery, proszę nie używać fałszywych kart, zaleca się kupić z naszej karty pamięci, dziękuję.

Specyfikacja:

Materiał: ABS

Piksel: 12 milionów

Rozdzielczość CMOS: 720P/640P

Liczba ramek: 25 ft

Kąt widzenia: 90 stopni

Minimalne oświetlenie: 1LUX

Pojemność baterii: 2200MA

Ciągły czas nagrywania: 3-5 godzin lub więcej

Skompresowany format: H.264 zakres nagrywania: 5m

Typ karty pamięci: karta pamięci TF pojemność karty maksymalne wsparcie: 64GB


239901222;

Related Product