Kompatybilny z Hikvision Anpviz 4K 8MP Starlight ColorVu POE IP kamera typu Bullet Super kolorowa kamera ochrony Audio IP66 Onvif 30m.

Availability: In stock

US $89.94

Tanie i rabaty Kompatybilny z Hikvision Anpviz 4K 8MP Starlight ColorVu POE IP kamera typu Bullet Super kolorowa kamera ochrony Audio IP66 Onvif 30m Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

首图绿色


① Kompatybilny z hikvision Anpviz 4K 8MP H.265 Super Starlight kolorowy Bullet POE kamera IP, mikrofon, Audio, noktowizor 98 stóp, alarm ruchu, wodoodporny IP66 wewnątrz/na zewnątrz, zgodny z ONVIF,Obiektyw szerokokątny 2.8mm. Kompatybilny z Hikvision (Plug and Play), Dahua, Amcrest, LTS, Laview, GW, TVT, Qsee, Swann i innymi osobami trzecimi
② Numer modelu kamery i obiektywIPC-B782VU-S (8MP biały kolor z dźwiękiem, obiektyw 2.8mm)③Aplikacja mobilna: Danale④ Materiał: całkowicie metalowy⑤Jedna opcja koloru dla ciebie: biały kolor⑥W przypadku zakupów hurtowych i dostosowywania zestawu, uprzejmie prosimy o kontakt przed zakupem⑦Dostępne w magazynie CN.⑧ 3 dni robocze robocze czas przetwarzania w CN!!!Uwaga:1.Podatku i cła: Oferujemy bezpłatną wysyłkę do większości krajów, ale nie pokrywamy żadnych ceł i podatków. Cła i VAT towarów nie są wliczone w cenę. Nie jesteśmy pewni, czy powinieneś płacić cła. To zależy od prawa twojego kraju, którego musimy przestrzegać. Kupujący muszą zapłacić cło i podatek, gdy zostanie obciążony przez zwyczaje kupującego, dzięki
2.Zdalnego opłaty: Opłata za teren zewnętrzny zostanie naliczona za przesyłki międzynarodowe i krajowe do odległych obszarów. Jeśli twój adres jest zdefiniowany jako obszar zdalny przez International Express, będziesz musiał zapłacić dodatkową opłatę zdalną. Lub możesz podać nam inny adres, który nie jest odległy. Dziękuję za współpracę!
3.Prosimy o przypomnienie: Rosyjscy i brazylijscy przyjaciele nie zapomnij podać osobistego identyfikatora podatkowego lub informacji paszportowych, jeśli masz nadzieję skorzystać z ekspresu (np. Aliexpress Premium Shipping i DHL). W przeciwnym razie Aliexpress nie pozwoli nam użyć tej metody wysyłki podczas organizowania wysyłki.

Pełny kolor Night Vision
Z LED światła i promieniowania podczerwonego do 24-godzinnej czujności, w 8MP kamery zapewnić jasne kolor night vision, do 98ft duża odległość (w zależności od środowiska)Super HD 8MP wysoka rozdzielczość
8MP wysokiej rozdzielczości, znacznie jaśniejsze niż 5MP i 2MP. Wszystkie kamery zapewniają niezwykle jasne i rzeczywiste kolory, co pozwala bardzo wyraźnie widzieć wszystkie obiekty.

Zaoszczędź 70 usd na napęd dysku twardego


Standard kodowania H.265 umożliwia nagrywanie do 4 razy dłużej niż H.264 z tym samym dyskiem twardymPOE-łatwa konfiguracja, nawet dla początkujących


Prawdziwa gra i bezpieczeństwo wtyczki! Posiada POE (Power over Ethernet), pojedynczy kabel łączący każdą kamerę IP z NVR zarówno dla zasilania, jak i wideo oraz pojedynczej transmisji. Łatwe okablowanie-proces okablowania nie może być prostszy dla entuzjastów majsterkowania i początkujących

1/2.8 "czujnik CMOS


W tym samym słabym świetle, the1/2.8 "czujnik z lepszą wydajność w nocy

W jedną stronę wsparcie Audio


Ta kamera monitorująca wideo 8MP ma wbudowaną jednokierunkową funkcję Audio. Podnieś głos, jest to dobra funkcja do użycia

Inteligentne wykrywanie ruchu


Za każdym razem, gdy zostanie wykryte niebezpieczeństwo, kamera monitorująca uruchomi alarmy, natychmiast wysyłając e-maile z alarmami i przesyłając powiadomienia do urządzenia. Możesz utworzyć określone strefy wykrywania ruchu, aby monitorować określone obszary, jak chcesz. Możesz dostosować czułość wykrywania ruchu, aby zmniejszyć fałszywe alarmy.

Wszystkie metalowa obudowa
Ta kamera IP mieści się w wysokiej jakości aluminium, co oznacza, że może lepiej wytrzymać warunki zewnętrzne i gwałtowne uderzeniaPlug & Play z Hikvision NVR-obsługa klienta Hikvision iVMS-4200Wyposażony w prywatny protokół Hikvision, ta kamera typu bullet Anpviz 8MP jest w stanie podłączyć i graćHikvision NVR. Łatwy w użyciu nawet dla początkujących.


Stosowania ustawienia nagrywania


Jak sugeruje powyższy obraz, ta kamera wieżyczki max. Rozdzielczość to 5MP (3840*2160 ). Po podłączeniu do NVR, możesz wybrać rozdzielczość nagrywania i rozdzielczość nagrywania max wsparcie również 3840*2160


Możliwość podłączenia do rejestratorów innych firm
Ponieważ system kamer bezpieczeństwa Anpviz obsługuje protokół ONVIF, można go podłączyć do rejestratorów wideo innych firm. Aby w pełni wykorzystać funkcjonalne zalety aparatu, zalecamy korzystanie z rejestratora Hikvision lub rejestratora Anpviz!

Nowy dodany DHCP (dynamiczny protokół konfiguracji hosta)Dynamiczny protokół konfiguracji hosta (DHCP) jest integralną częścią sieci i kontroluje, jakie adresy IP otrzymują urządzenia, dzięki czemu mogą komunikować się z internetem. Zazwyczaj przypisanie IP jest zautomatyzowane, ale jeśli aparat lub inne urządzenia wymagają statycznego IPs, wygodniej będzie używać DHCP. Dzięki DHCP ta kamera monitorująca wideo jest mocniejsza.


Szerokokątny obiektyw 2.8mm
Mniejsze soczewki są znane jako obiektywy szerokokątne, które wytwarzają większe pole widzenia niż kamery z większym obiektywem. Przechwytują duży obszar, choć obiekty będą mniejsze w obrazie kamery. Obiektywy szerokokątne są przeznaczone do monitorowania dużych obszarów, takich jak:24/7 niezawodne nagrywanie
Jeśli masz wiele kamery bezpieczeństwa lub jeśli chcesz 24/7 niezawodne nagrywanie, Anpviz NVR może być najlepszymWybór.NVR działa doskonale i wydajnie z kamerami do monitorowania i nagrywania przez całą dobę dla bezpieczeństwa i nadzoru w domu i firmie.


Wodoodporny IP66 wewnątrz/na zewnątrz


Korpus ze stopu aluminium i obudowa sprawiają, że kamera IP jest wodoodporna ip66. Ten bullet nadzór zewnętrzny aparat działa doskonale na zewnątrz nawet w trudnych warunkach pogodowych.


Darmowa aktualizacja oprogramowania układowegoBezpłatna aktualizacja oprogramowania układowego Hikvision/ Anpviz pomaga twojemu bezpieczeństwa NVR/kamerowi nadążyć za aktualnymi funkcjami, a także naprawiać wszelkie błędy lub usterki.

Stosowane do wielu okazjachSzeroko stosowany w różnych środowiskach, takich jak dom, sala konferencyjna, magazyny, centrum handlowe i tak dalej. System zabezpieczenia IP jest bardzo łatwy w użyciu, jest najlepszym wyborem na całe życie.

Zdalne oglądanie, zawsze i wszędzie
Bez względu na to, gdzie jesteś, możesz zdalnie uzyskać dostęp do NVR, aby zobaczyć przekaz na żywo i pozostać w kontakcie. Zdalnie przeglądać NVR poprzez: hik-connect i ochrona wizji na urządzeniu mobilnym, iVMS-4200 klienta na komputerze.

Wsparcie P2P


Zapewnij Android i aplikacja IOS (Danale) i profesjonalne oprogramowanie klienckie CMS PC


Gwarancja wysokiej jakości:Wszystkie nasze towary są produkowane przez najlepszego producenta na świecie.

7-24 serwis posprzedażny:Mamy doskonałą sprzedaż i zespół po sprzedaży, aby ci pomóc.

Szybka dostawa:Zbudowaliśmy magazyn RU, DE, ES, AU, US. Większość naszych produktów to zapasy lokalnie, aby zapewnić szybką dostawę.

Profesjonalne drużynowe od 2006:To najlepszy wybór do handlu online.


Cło przywozowe klienta i podatek (podatek VAT) nie są wliczone:Kupujący musi zapłacić za podatek i cło, gdy zostanie obciążony przez organy celne kupującego.Zdalnego opłaty za dostawę:Jeśli twój adres jest odległy, musisz zapłacić dodatkowy koszt wysyłki lub pls podać nam inny adres, który nie jest zdalny.Specjalna dla rosyjskich i brazylijskich przyjaciół:Nie zapomnij podać osobistego identyfikatora podatkowego lub informacji paszportowych, jeśli masz nadzieję na korzystanie z ekspresu (np. Aliexpress Premium Shipping i DHL). W przeciwnym razie Aliexpress nie pozwoli nam użyć tej metody wysyłki podczas organizowania wysyłki.

15 miesięcy gwarancji:Oferujemy 15 miesięcy gwarancji od daty zakupu.W okresie gwarancyjnym możesz skontaktować się z naszym zespołem pomocy technicznej w dowolnym momencie za pomocą wiadomości; E-mail; Telefon; Skype; Facebook i Youtube.


Jeśli przedmiot jest uszkodzony, musisz natychmiast nas powiadomić. Produkty mogą zostać zwrócone do zwrotu lub wymiany w ciągu 15 dni od otrzymania przedmiotu (kupujący powinien zapłacić shippingcost jeśli powrót)

Zwracany towar musi być nieużywany w oryginalnym opakowaniu i zawierać wszystkie akcesoria. Koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi.

Proszę skontaktować się ze sprzedawcą przed jakimkolwiek zwrotem, w przeciwnym razie będzie nieważne.Czy możesz dać nam dobrą opinię, jeśli jesteś zadowolony z naszego produktu, dzięki


204988476;

Related Product